leshoj banim me qira ne shtepi

Jepet me qera nga: Bekim 06 Sht 20:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

190 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Adresa: lagja e spitalit
Sipërfaqe: 60 m2
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: Shtëpi e veçuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
dhome dite dhe kuzhin me terras,
dhome fjetje me terras,
banjo tualet ,
Banimi ka perafersisht 60 m2 , ka hymjen e vaqant ne nje shtepi ne katin e pare, eshte e mobiluar sikur shifet ne foto, afer jane shitoret, piceria, dentisti; rrobaqepsja, autobusi dhe furra e bukes , foshnjorja dhe spitali shum afer
Banimi eshte i ri .
Mundeni te na kontaktoni =044241446
email: b.gashi@sfr.fr
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim