leshoj dhoma dhe banes me qera

Jepet me qera nga: taulant 17 Nën 20:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

50 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: dardani me posht bill clinton
Sipërfaqe: 40 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
leshoj dhoma dhe banes me qera ne lagjen dardania perball lakrishtes ne katin e 4t per student-e + wi-fi e mobiluar ka dhoma me kuzhin po ashtu vetem dhe shtreter per fjetje banjo etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim