leshoj me qira nje kate te shtepis afer te 1tetori

Jepet me qera nga: eni 08 Mar 09:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 65 m2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Leshohet me qira kati i pare i shtepis me qira ka dy dhoma gjumi dhe sallon e kuzhin ndertim i ri me ngrohje qenderore uje dhe rryme nenstop ne cdo kohe. Nr 044 412 612
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim