leshoj me qira

Jepet me qera nga: isa 11 Gsh 01:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: prishtin
Sipërfaqe: 100 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
leshoje shtipin me qira e cilla ka dhoma qjumi si dhe sallon me kuzhin shtipia ka garazd dhe oborr e cilla qjendet te furra antika qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim