leshoj shtepin 2 katshe me qira

Jepet me qera nga: egzon 08 Jan 19:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 8
Adresa: periferi prishtines ne udh kryesore
Sipërfaqe: 200 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
leshoj shtepin 2 katshe me qira shtepija esht e mobliuar komplet dhe ka 10 ari pllac dhe mund te shfryetzohet per ndonje biznis
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim