leshoj shtepin me qera

Jepet me qera nga: vs 06 Gsh 04:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
Leshoj shtepin me qera e mobiluar komolet me te gjitha ka oborr dhe vendparking
Rruga ka parku i qytetit perball bustit Isa Kastrati
Tel dhe viber: +38649 288 587
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim