leshoj shtepin me qera

Jepet me qera nga: gazmend 03 Shk 21:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

80 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: prishtin perball sh.f asim vokshi k.trimave
Sipërfaqe: 50 m2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
shtepia ka 2 dhoma + 1 koridor mes tyre qe shfrytezohet per kuzhin dhe nje banjo, shtepia eshte e ndertuar ne vitet 80 me blloka te kuq dhe nuk eshte ndertim i ri por mjaftueshem per banim, ka qene e banuar deri me 1 shtator nga nje famije qe 5 vite e cila tani ka bler banes te veten. shtepia ka hyrjen e vet jo te perbashket. shtepin mund ta shiqoni nga e hena deri te shtunen nga ora 9-18
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim