leshoj shtepin me qira

Jepet me qera nga: DRITON 14 Dhj 13:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: rr.shkupit
Sipërfaqe: 120 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
LESHOJ SHTEPIN ME QIRA GJINDET TE RRETHI ME FLAMUR QERDHJA KLEA UNIVERZITETI UBT POSEDON 3 DHOMA GJUMI SALLON KUZHIN LAGJESHUM E QET DHE SIGURT
VIBER +4915238565872
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim