leshoj shtepin me qira me kojshi te mrekullueshem

Jepet me qera nga: gazmend 04 Sht 17:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

80 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: kodra e trimave (perball sh.f Asim Vokshi)
Sipërfaqe: 50 m2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
shtepia nuk eshte ndertim i ri por eshte ne gjendje per banim dhe deri me 1 shtator kan qenen qiragjinjet e tjer qe kan qendruar qe 5 vite
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim