leshojhet shtepia me qera

Jepet me qera nga: xxxx 06 Gsh 13:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: MARIGONA RESIDENC
Sipërfaqe: 270 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
Leshojm shtepin me qera 2 kateshe 270m2 ne lagjen Marigona Residenc .

Shtepia eshte e banushme ka 3 dhoma gjumi dhe dy banjo ne katin e dyte , sallon , kuzhin dhe 1 banjo ne katin e par , eshte e mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme per banim .
Shtepia eshte e re e ndertuar me kualitet te lart , ka obor para dhe pas shtepis . Shtepia gjendet afer Qarshis ne lagjen Marigona Residenc rruga Florida

Shtepia ipet me qera me mareveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim