leshojm me qira katin e shtepis

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Esenca Agjencion 05 Mar 12:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

170 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 55 m2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Leshojm me qira katin e shtepis 55m2 te Parku i Qytetit ne Prishtine shtepia ka hyrje te veqant dhe eshte i mobiluar , posedon dhome gjumi si dhe sallone me kuzhine . Çmimi 170€
049/399-600
/0124
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim