leshojm me qira shtepin

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Esenca Agjencion 05 Mar 12:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 65 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
leshojm me qira shtepin 65m2 Rr. Mustaf Kruja nr.59 te Parku i Qytetit ne Prishtine shtepi eshte e mobiluar komplet, posedon dy dhoma gjumi si dhe sallon me kuzhine çmimi 250€ oferta vlen per familjar
049/399-600
/0126
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim