leshpj shtepin me qera

Jepet me qera nga: vs 09 Gsh 11:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
Leshpj shtepin me qera e mobiluar komplet me te gjitha ka oborr dhe vendparking
Rruga ka parku i qytetit perball bustit Isa Kastrati
Tel dhe viber: +38649 288 587
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim