lshoj shtepi me qira

Jepet me qera nga: edon 01 Dhj 11:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

20 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: kodra e trimave
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
lshoj kat shtepie me qira ne lagjen kodra e trimave ka allon hom koridor banjo taras dhe e mobiluar e gatshme per banim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim