shtëpi

Jepet me qera nga: Shefki veseli 09 Nën 21:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

160 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: shtëpi me qera
Sipërfaqe: 80 m2
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: Shtëpi e veçuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Jap shtëpijen me Qera shtëpija gjendet mbrapa teatrit kombetar tek parku i qytetit shtëpija
Ka hymje veqant 2 dhoma gjumi kuzhinë banjo koridor dhe oborin
info shtes Pagesa për një mujë oshtë 150 euro
+ 50 Euro kuacion nese personi nuk paguan obligimet ndaj shetit siq osht ryma uj i ndalohen
qmimi pa diskutushum 150 + 50 € shtes koacion
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim