shtepi me qera ne

Jepet me qera nga: geki 26 Nën 11:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 190 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Leshoj shtepin me qera e cila ka 5 dhoma,dy banjo dhe podrumin me nxemje qendrore me pelet,dru apo qymyr i pershtatur edhe per kompani biznesi
Gjindet ne rrugen aktash mbrapa restoran rugoves shum afer qendres se qytetit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim