Shtepi me qera ne Dragodan

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: N.SH "Orchidee" Dje 15:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 10
Sipërfaqe: 600 m2
Numri i kateve: 4 kat
Ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Shtepia posedon 600m2 - kater kateshe. ( 10 dhoma gjumi dhe 4 banjo)
Ka alarm,kamera,rezervar te ujit etj.


Cmimi sipas marreveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim