shtepi me qera ne pejton per ambasad ose qerdhe

Jepet me qera nga: naim 07 Pri 08:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

5 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: > 10
Adresa: shtepi me qera ne pejton
Sipërfaqe: 750 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Shtëpi e veçuar
Ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Shtepi per ambasad Ose veprimtari biznesore, shtepija posedon 10 zyre, 2 konferenc room te mdhaja, 4 banjo, dy kuzhina, kater ballkona oborr parking per 10 vetura, siguri alaram kamera te gjitha pasijset e siguris Qe kerkohen me standarde nderkombetare, shtepia momentalishte eshte e leshuar me qera ARKEP-i division I qeverise dhe lirohet me 15 qershor, shtepija eshte erenovuar totalishte me ngrohje diesel, Por mund te modifikohet edhe ndryshe me kerkes te qeramarresit, shtepija gjendet ne pejton perball filikaqes dhe mund te vizitohet ne qdo koh dhe dite. Shtepija posedon edhe podrumin e madh per arkiv ne hyrje te sigurt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim