shtepi me qera ne veternik

Jepet me qera nga: Fehmije 27 Gsh 13:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Jap shtepin luxoze me qera e mobiluar super extra me ngrohje qendrore podrum garazh 60m kati i par ka sallon Kuzhin kati i dyt banjo dy dhoma gjumi me ballkon dhe nje dhom femijesh
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim