shtepi me qira

Jepet me qera nga: Zymer 28 Gsh 18:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rruga Abdyl Lahu Prishtine
Sipërfaqe: 60 m2
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Shtepia ka 2 dhoma te mobiluara , banjo dhe vend parking per 2 vetura.
çmimi me marrveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim