shtepi me qira

Jepet me qera nga: agron 17 Nën 15:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Prishtine, Kodra e diellit
Sipërfaqe: 90 m2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
Leshoje me qira katin e shtepise, shtepia ka hyrje te veqante dhe posedon dhomen e dites dhe dhomen e fjetjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim