shtepi me qira

Jepet me qera nga: albion 05 Shk 08:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Kodra e diellit
Sipërfaqe: 90 m2
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: Ndërtesë e re
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
Jap me qira katin e shtepise, Shtepia gjendet ne kodren e diellit, afer shkolles fillore Iliria. Posedon hyrje te veqante, dhomen e dites dhe dhomen e fjetjes .Per me shume te interesuarit mund te kontaktojne ne numrin e tel 044 966886
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim