shtepi

Jepet me qera nga: Nadalina 17 Shk 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
jap shtepien me qira e cila gjindet ne dragodan afer ambasades amerikane posedon 3 dhoma gjumi lart ne kat banjo- posht kati i pare sallon banjo- koridor dhe bashqe para nxemja me pelet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim