shtepia me qira

Jepet me qera nga: lum 24 Gsh 08:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 10
Adresa: velani rruga 1 tetori
Sipërfaqe: 400 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
ipet shtepia me qera, eshte e pershtatshme per qdo lloj veprimtarie, si: banim, zyra, organizata, etj. shtepia eshte e vendosur ne nje siperfaqe prej 12 ari dhe ka plus nji objekt shtese prej 30 m. shtepia eshte e kompletuar mirepo ne rast te kerkeses per ndryshim destinacioni behet me marreveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim