shtepia me qira

Jepet me qera nga: xh.... 28 Nën 21:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

120 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Leshoj shtepi me qira ne prishtine lagjja kodra e trimave mbi cigllan, shtepia ka 2dhoma gjumi kuzhine e veqant sallon , banjo dhe oborr eshte e lire prej 01,12,2015
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim