Ipet trualli me qera...

Jepet me qera nga: lavdat 04 Dhj 14:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

275 EUR / muaj

Adresa: Ipet trualli me qera...
Sipërfaqe: 600 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Ipet trualli me qera prej 6 ari.Trualli gjindet prapa kazermes adem jashari eshte per skejt kanalit iber lepencit dhe buze rruges se gjere 4 metra ( ne kocka)...E pershtatshme per depo,parking te ndonje baze te radio taxi, magacine, motel, etj...Trualli eshte e shpallur nga komuna e prishtines zone ekonomike dhe afer ka kontrollimin teknik Zhushi dhe fabriken Amre...jo shum larg dhe AKI-n...Eshte 300 metra larg nga rruga anesore qe te lidhe me ETC-n,dhe ne nje te aferme shume me perspektive...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim