Leshoj Token per Ndertim te lart

Jepet me qera nga: Toni 24 Dhj 14:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Veterrnik
Sipërfaqe: 500 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Leshoj 50 ari toke per ndertim te lart deri ne 8 Kate, ne Veterrnik afer Hotel Jakoves dhe Hotel international si dhe afer ALbi Mall, toka eshte ne mes dy rrugeve njera eshte e asfaltuar tjetra rruge eshte ne proces ket vit . 045 656 269
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim