Leshoj tok me qira

Jepet me qera nga: Halim vitija 17 Sht 17:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

1 500 EUR / muaj

Sipërfaqe: 10 m2
Për vendbanimin: Tokë
Komuna: Prishtinë
Leshoj tok me qera ne veterrnik rruga fshati nderkombetar mes kolexhit turk dhe amerikan toka posedon 10 ari posedon dokomenta leje nderti uj kocka e rrethuar ne tel metalik per me shum hollsi kontaktoni ne nr 044 305 116 qmimi nuk osht i fundit faleminderit per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim