Leshoj trollin me qira

Jepet me qera nga: Halim 23 Dhj 10:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Leshoj 11ari trulla me qira me cmim te arsyshem ne lagjen veternik kapt me ish kolegjin Mehmet Akif trualli është i asfaltuar komplet i rethuar komplet posedo rrym ujë dhe kanalizim edhe i pershtatshem per qfardo nevoje per me shum kontakto edhe ne Viber +38649305116
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim