PLLAC

Jepet me qera nga: Xhafer Sinani 03 Shk 22:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Prishtin-Mitrovic afer Amazones
Për vendbanimin: Tokë
Komuna: Prishtinë
7 ari 55 metrra nball te rruges ka uj,rrym dhe osht mundesi e shitjes .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim