Toke ne Prishtine

Jepet me qera nga: Arsimi 20 Sht 13:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Bardhosh
Komuna: Prishtinë
E jam token me qira per mbjellje. Jane 1 hektar e 61 ari qe mund te jepen me qira per 1-5 vite. Ara gjindet afer autostrades, ne mexh me lulishten.
Dokumentet jane te kopjuara per kete vit dhe me to mundet me u kerkue ndihma prej shtetit. Ne google maps i keroni keto kordinata dhe e gjeni token se ku gjindet : 42°43'05.7"N 21°07'15.4"E
Te interesuarit mund te lajmerohen ne emajlin tim
arsim66se@yahoo.se
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim