Ipet shtepia me qera te Posta dhe Telekomi i Kosov

Jepet me qera nga: Lumni 24 Gsh 12:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

1 200 EUR / muaj

Adresa: Te PTK Ja
Sipërfaqe: 300 m2
Komuna: Prishtinë
Shteia ka dy sallone 5 dhoma gjumi, tre banjo. dy kuzhina oborr5 dhe padrum si dhe tree parkinge para shtepis.
Qmimi mund te diskutohet.
Shtepia edhte e mobiluar ne tersi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim