Objekt-hotel me qera #0940

Jepet me qera nga: Capital ring 17 Nën 10:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

8 500 EUR / muaj

Adresa: VELANI
Sipërfaqe: 1500 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet objekti-Hoteli me qira, Objekti posedon të gjitha kushtet e nevojshme për çfarëdolloj veprimtarie afariste.
– Posedon parking të mjaftueshëm për 20 vetura, rezervarë të ujit me kapacitet 20.000 litra (me pompa automatike) klimatizim, rrjet telefonik dhe atë kabllovik, gjenerator (100 KW). Objekti ka 2 sallona ne kantin e parë, 26 dhoma, 26 banjo
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim