Objekti-Pllaci me Qira ne Prizren

Jepet me qera nga: Dini 13 Dhj 21:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

550 EUR / muaj

Sipërfaqe: 700 m2
Komuna: Prizren
Hapësirat : Depo
Jap objektin- pllacin me Qira , objekti ka afer 700 m katror i pershtatshem per qdo veprimtari biznesi. Gjendet ne kilometrin e 5 te rruges Pz- Gjakov. Ka hapsire te madhe si para dhe pas objektit. Qmimi shum i volitshem 550 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim