Objekti-pllaci

Jepet me qera nga: Dini 01 Dhj 17:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Prizren
Hapësirat : Depo
Jap objektin- pllacin me qira ne km e 5 pz-gjakov. Objekti ka 700meter katror eshte i pershtatshem dhe hapsire te madhe si para ashtu edhe mbrapa objektit. Qmimi 550 ero.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim