Dugoja Ne Prizren me Qira

Jepet me qera nga: Adnan Bucko 24 Tet 16:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Adem Jashari, NR: 89
Sipërfaqe: 260 m2
Komuna: Prizren
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Jepet dugoja me qira ne rrugen kryesore te Adem Jasharit ne Prizren. Dugoja ka 260 m2 4 kate dhe podrumin. Kati I pare 51 ka m2, e dyta dhe e treta62 m2, kati I katert ka 50 m2 dhe podrumi ka 51 m2. Dugoja ka nxemje qendrore ne qdo kat, qdo kat ka klima funksionale, dugoja eshte ndertesa e re, ka alarm dhe ka kamera ne qdo kat si dhe ne hymje.
Te interesuarit te lajmerohen ne numrin e larteshenuar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim