Ipet me qira restorant Renesansa

Jepet me qera nga: Mehmet 27 Dhj 14:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Restorant Renesansa ipet me qira
Sipërfaqe: 200 m2
Komuna: Prizren
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Ipet me qira restorant Renesansa te Lagja Kullat. Posedon te gjitha paisjet. Ka 200m2 plus 120m2 kopsht. Eshte I lire prej 1 shkurt 2016.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim