JEPET FURRA ME QIRA

Jepet me qera nga: TAHIR MUÇAJ 17 Sht 19:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Ortakoll/PRIZREN
Komuna: Prizren
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshohet me Qira Furra e Bukës me të gjitha paisjet.
Furra gjindet në Prizren lagjen Ortakoll, afër ''Pizerisë ENIGMA''.
Telefoni për Kontakt
+377 44/390-756
+377 44/985-444
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim