JEPET KATI I DYTE PER BANIM ME QIRA Çmimi 200 Eur

Jepet me qera nga: Xhemajl Qelaj 17 Jan 09:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Prizren
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Jepet kati I dytë për banim me qira.Kati ka siperfaqe prej 100m katror (4 dhoma,kuzhina e veqantë dhe banjo).

Ka hyrje të veqantë dhe oborr.
Gjindet në BAZHDARANE afër rrethit.


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim