Jepen lokalet me qera

Jepet me qera nga: Skender 17 Jan 13:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Prizren
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Dy lokale nga 25 metra katror, ato mund edhe ti bashkoni, mund te intervenojm dhe ti zgjerojm deri ne 100 metra katror. Gjenden ne lagjen "Dardania" ish-Jaglenic, perball shkolles fillore. Ngjit me te eshte marketi Meridian, jane te pershtatshme per furra dhe librari por edhe ne mundesi per tjera biznise. Per informata me te hollesishme na kontaktoni ne 044245110 ose 049131138. Cmimi sipas marreveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim