Leshohet lokali (dyqani) me qera

Jepet me qera nga: Albani 16 Gsh 16:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Sipërfaqe: 85 m2
Komuna: Prizren
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali posedon leje pune per zhvillim biznesi. Gjendet ne hyrje te Prizerenit, lagjia Bazhderhane, perball qerdhes Yllka. Ne katin perdhes. Infrastruktur moderne, i pershtatshem per zyre, ordinanc, lokal afarist, depo, 85 m2, parking te mjaftueshem.
Kontakt: +386 49687691 (viber),
+377 44176829
E-mail: zenelajalban1@gmail.com
Qmimi: 300€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim