Leshohet me qera lokali

Jepet me qera nga: Albani 21 Mar 08:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prizren
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali posedon leje pune per zhvillim biznesi. Gjendet ne hyrje te Prizerenit, lagjia Bazhderhane, perball qerdhes Yllka. Ne katin perdhes. Infrastruktur moderne, i pershtatshem per zyre, ordinanc, lokal afarist, depo, 65 m2, parking te mjaftueshem. Kontakt: +386 49687691 (viber), +377 44176829 E-mail: zenelajalban1@gmail.com Qmimi: Sipas marrveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim