Lokal me qera ne Prizren

Jepet me qera nga: lokal 07 Nën 17:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Prizren
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Japim lokalin me qira te rrethi ne bazhdarhane nder banesat e globalit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim