Lokal me qera ne Prizren

Jepet me qera nga: HALIL GEGOLLAJ 05 Pri 10:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Prizren
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
leshohet dyqani me qera perbadh prokuroris gjykates policis 'vend shum aktraktiv per biznes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim