Lokal me qera

Jepet me qera nga: Mehmet Gegaj 26 Gsh 19:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Lokal me qera
Sipërfaqe: 123 m2
Komuna: Prizren
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Jepet lokali me qera në Prizren.
Qmimi sipas marrëveshjes.
Mund të jepet edhe gjysma e lokalin (61.5m2) me qera.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim