Lokal me qera

Jepet me qera nga: Mehmet Gegaj 27 Gsh 12:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Lokal me qera
Sipërfaqe: 123 m2
Komuna: Prizren
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Jepet lokali me qera me madhësi 123m2 dhe është i rregulluar me sistem të nxemjeve qëndrore dhe me banjo të rregulluar.
Lokali gjendet në Prizren
Qmimi sipas marrëveshjes
Lokali mund të ndahet ne dy pjesë nga 61.5m2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim