Lokal me qera

Jepet me qera nga: Mehmet Gegaj 28 Gsh 13:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Lokal me qera
Sipërfaqe: 123 m2
Komuna: Prizren
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Jepet lokali me qera 123m2. Qmimi sipas marreveshjes. Lokali ka mundesi te ndahet ne dy pjesë nga 61.5m2. Eshte i rregulluar me sistem te nxemjeve qendrore dhe me banjo te rregulluar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim