Lokal me qera

Jepet me qera nga: Mehmet Gegaj 02 Sht 12:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Lokal me qera
Sipërfaqe: 123 m2
Komuna: Prizren
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Jepet lokali me qera me madhësi 123m2.Është i rregulluar me nxemje qendrore dhe banjo. Ka mundësi që të ndahet ne dy pjesë nga 61.5 m2. Qmimi sipas marrëveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim