Lokal me qira ne Prizren

Jepet me qera nga: Burak 19 Dhj 18:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Prizren
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali gjendet ne lagjen Bazhdarhane ne Prizren çmimi sipas mareveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim