Lokali Afarist ne Prizren

Jepet me qera nga: Enver 06 Shk 23:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

400 EUR / muaj

Adresa: Blloku A/2 ne rrugen William Walker nr 39
Sipërfaqe: 64 m2
Komuna: Prizren
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali ndodhet ne bllokun A/2 ne rrugen William Walker nr 39 ne Prizren, ngjitur me zdrukthtarine "Vebi Zhuri". Ka hapsire prej 64m². Ka pamje dhe hapsire reklamimi ne dy rruge. Per me shume informata na kontaktoni ne numrin e telefonit +44 7525 156261 ne Viber apo Whatsapp.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim